Reduslim

페이지 정보

profile_image
작성자 Ethel
댓글 0건 조회 199회 작성일 22-08-01 07:15

본문

"Atunci când faci exerciții fizice la aceeași oră în fiecare zi, îți modifică ritmurile circadiene, ceea ce înseamnă că metabolismul, hormonii și alte schimbări fiziologice care au loc în timpul zilei au mai multe șanse să se întâmple la o oră mai consistentă, ceea ce poate duce la o mai bună pierdere în greutate", spune Dr. Harris Goldberg, medic din Los Angeles și fondator al Snap Fitness.

AURUL SĂPTĂMÂNII

Când vine vorba de pierderea în greutate și de sănătate, ceea ce mâncați este la fel de important ca și modul în care mâncați. Până la sfârșitul zilei, prospect reduslim alegerile tale alimentare au un efect cumulativ asupra greutății, sănătății și corpului tău, motiv pentru care mulți dintre noi investesc atât de mult timp dimineața făcând anumite alegeri și încercând să evite vechile tipare. Dar dacă ați ținut o dietă o perioadă de timp, poate fi greu să vă scuturați de sentimentul "nu mi-e foame și încă mi-e foame". Sună ca și tine? Intrați în Gold Box: 5 moduri de a te simți sătulă și de a învăța cum să-ți satisfaci poftele organismului tău.

Trucul în 5 pași care mi-a învins dependența de zahăr

Primul pas este să recunoști că ai o problemă. Dar cei mai mulți dintre noi nu o fac. Vorbim serios: Prospect Reduslim Am pierdut numărul zilelor prospect reduslim în care am încercat să renunț la sucuri și m-am trezit că "recidivez" în doar câteva zile. De asemenea, am avut întotdeauna o poftă de dulce, așa că nu este o surpriză faptul că ori de câte ori am reușit să renunț la sucuri, este mai probabil să am o poftă de ceva dulce. Și, cu siguranță, nu sunt singura care consideră că gândul la o prăjitură, un baton de ciocolată sau un pahar de vin îmi poate da un pic de viață.

Soluția mea? Timp de două săptămâni la rând, am urmat o dietă specifică care s-a bazat foarte mult pe consumul de cereale pentru micul dejun, shake-uri proteice și gumă fără sare (pentru că, știți, prospect reduslim nimic nu bate puterea de a mesteca o gumă de mestecat timp de 10 minute).

În prima săptămână, am urmat această dietă nebună. Dar săptămâna trecută, prospect reduslim am decis să mă relaxez puțin cu guma, să beau o cafea și să mă bucur de o prăjitură de dimineață. Am constatat că, după această schimbare modestă în dieta mea, poftele au încetat aproape complet.

Am ținut pasul cu acest nou model alimentar. Să vedem cum se desfășoară.

Disclaimer:

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

배달 배달 배달