Reduslim

페이지 정보

profile_image
작성자 Nancy Edkins
댓글 0건 조회 119회 작성일 22-08-01 11:06

본문

"Όταν γυμνάζεστε την ίδια ώρα κάθε μέρα, αλλάζει ο κιρκάδιος ρυθμός σας, πράγμα που σημαίνει ότι ο μεταβολισμός, οι ορμόνες και άλλες φυσιολογικές αλλαγές που συμβαίνουν κατά τη διάρκεια της ημέρας είναι πιο πιθανό να συμβαίνουν σε μια πιο σταθερή ώρα, γεγονός που μπορεί να οδηγήσει σε καλύτερη απώλεια βάρους", λέει ο Dr. Harris Goldberg, reduslim κεφαλογιαννησ γιατρός με έδρα το Λος Άντζελες και ιδρυτής του Snap Fitness.

Ο ΧΡΥΣΌΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΆΔΑΣ

Όταν πρόκειται για την απώλεια βάρους και την υγεία, reduslim κεφαλογιαννησ το τι τρώτε είναι εξίσου σημαντικό με το πώς το τρώτε. Μέχρι το τέλος της ημέρας, οι διατροφικές σας επιλογές έχουν αθροιστική επίδραση στο βάρος σας, reduslim κεφαλογιαννησ την υγεία σας και το σώμα σας, reduslim κεφαλογιαννησ γι' αυτό και πολλοί από εμάς επενδύουμε τόσο πολύ χρόνο το πρωί κάνοντας συγκεκριμένες επιλογές και προσπαθώντας να αποφύγουμε τα παλιά μοτίβα. Αλλά αν κάνετε δίαιτα για αρκετό καιρό, reduslim κεφαλογιαννησ μπορεί να είναι δύσκολο να αποτινάξετε το αίσθημα "δεν πεινάω και πάλι πεινάω". Σας θυμίζει κάτι αυτό; Μπείτε στο Gold Box: 5 τρόποι για να αισθάνεστε χορτάτοι και μάθετε πώς να ικανοποιείτε τις επιθυμίες του σώματός σας.

Το κόλπο 5 βημάτων που νίκησε τον εθισμό μου στη ζάχαρη

Το πρώτο βήμα είναι να παραδεχτείτε ότι έχετε πρόβλημα. Αλλά οι περισσότεροι από εμάς δεν το κάνουμε. Αλήθεια: Έχω χάσει το μέτρημα του αριθμού των ημερών που προσπάθησα να κόψω τη σόδα και βρέθηκα να "υποτροπιάζω" μέσα σε λίγες μέρες. Επίσης, πάντα είχα μια αδυναμία στα γλυκά, reduslim κεφαλογιαννησ οπότε δεν αποτελεί έκπληξη το γεγονός ότι όποτε έχω μειώσει επιτυχώς τη σόδα, είναι πιο πιθανό να έχω μια λαχτάρα για κάτι γλυκό. Και σίγουρα δεν είμαι η μόνη που βρίσκει ότι η σκέψη ενός μπισκότου, μιας σοκολάτας ή ενός ποτηριού κρασί μπορεί να μου δώσει λίγο κουράγιο.

Η λύση μου; Για δύο συνεχόμενες εβδομάδες, ακολούθησα μια συγκεκριμένη δίαιτα που βασιζόταν σε μεγάλο βαθμό στην κατανάλωση δημητριακών πρωινού, ροφήματα πρωτεΐνης και τσίχλες χωρίς αλάτι (γιατί, reduslim κεφαλογιαννησ ξέρετε, τίποτα δεν ξεπερνά τη δύναμη του να μασάς μια τσίχλα για 10 λεπτά).

Την πρώτη εβδομάδα, ακολούθησα αυτή την τρελή δίαιτα. Αλλά την περασμένη εβδομάδα, reduslim skroutz αποφάσισα να χαλαρώσω λίγο με την τσίχλα, να πιω ένα φλιτζάνι καφέ και να απολαύσω ένα πρωινό μπισκότο. Διαπίστωσα ότι μετά από αυτή τη μικρή αλλαγή στη διατροφή μου, reduslim κεφαλογιαννησ οι λιγούρες σταμάτησαν σχεδόν εντελώς.

Κρατάω αυτό το νέο διατροφικό πρότυπο. Ας δούμε πώς θα εξελιχθεί.

Αποποίηση ευθυνών:

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

배달 배달 배달