Reduslim

페이지 정보

profile_image
작성자 Phillis
댓글 0건 조회 168회 작성일 22-08-01 11:43

본문

"Οι άνθρωποι που ασκούνται σταθερά την ίδια ώρα, ειδικά το βράδυ, είναι σε θέση να χάσουν περισσότερο βάρος σε αυτή την πενταετή μελέτη από τους ανθρώπους που δεν ασκούνται σταθερά την ίδια ώρα", reduslim εοφ λέει στο Healio G.T. η συγγραφέας της μελέτης Kelly Klinger, reduslim εοφ PhD, Reduslim εοφ ανώτερη ερευνήτρια στο Κέντρο Βιοϊατρικών Ερευνών Pennington του Πολιτειακού Πανεπιστημίου της Λουιζιάνα. Ωστόσο, δεν χρειάζεται να βρίσκεστε στο γυμναστήριο ή στο διάδρομο για να αποκομίσετε τα οφέλη αυτής της συμβουλής. "Δεν έχει σημασία αν βρίσκεστε σε γυμναστήριο ή αν περπατάτε", λέει ο Klinger. "Τα οφέλη θα συμβούν". Έτσι, αν έχετε κίνητρο να ξεκινήσετε ή να κάνετε βελτιώσεις σε μια υγιεινή ρουτίνα απώλειας βάρους, reduslim εοφ μη φοβάστε να αρχίσετε να χρησιμοποιείτε μια συγκεκριμένη ώρα για να ασκείστε. Τότε, θα είναι πιο εύκολο να παραμείνετε αφοσιωμένοι. Ακολουθούν μερικοί λόγοι για τους οποίους θα πρέπει να το κάνετε.

Διαλέξτε μια ώρα για να ασκείστε με συνέπεια

Σίγουρα, μπορεί να είναι δύσκολο να πείτε στα παιδιά σας, "δεν είναι δίκαιο, επιτρέπεται να παίζετε Playstation 4, τώρα που είμαι στο δωμάτιό μου", χωρίς να χάσετε το μυαλό σας. Αλλά αν πρόκειται να γυμνάζεστε στο ίδιο μέρος για συγκεκριμένο χρονικό διάστημα, μπορείτε να αξιοποιήσετε αυτό το κομμάτι ελεύθερου χρόνου για να κάνετε άλλα πράγματα. Μπορείτε ακόμη και να το χρησιμοποιήσετε για να ξεκουραστείτε.

"Ήταν πραγματικά απλά ένα θέμα, εκείνη την ημέρα που κατέληξα να κατέβω από το λεωφορείο, θα πήγαινα με τα πόδια στο σπίτι από τη στάση του λεωφορείου μου. Οπότε είχα ξεκινήσει και ήξερα ότι εκεί θα περπατούσα μέχρι το σπίτι, οπότε ήταν ήδη καθορισμένο στο μυαλό μου", reduslim εοφ λέει ο Klinger. "Ήταν ένα πεπερασμένο χρονικό διάστημα και δεν υπήρξε ποτέ μια στιγμή που να έχω άγχος, επειδή αυτή θα ήταν η διαδρομή για το σπίτι μου. Είχα λοιπόν ένα περιορισμένο χρονικό διάστημα και ήξερα ακριβώς τι να κάνω, οπότε δεν ήταν δύσκολο. Ήταν τόσο εύκολο".

Τώρα, reduslim εοφ αν δεν είστε εξοικειωμένοι με το πρόγραμμά σας, μπορείτε και πάλι να χρησιμοποιήσετε αυτό το χρονικό πλαίσιο για να διασφαλίσετε ότι θα το τηρήσετε. Για παράδειγμα, μενεγακη reduslim γνωρίζοντας ότι έχετε λίγα λεπτά για να κάνετε έναν περίπατο, reduslim εοφ, https://gr.Reduslim.health, μπορεί πραγματικά να σας βοηθήσει να κάνετε αυτόν τον περίπατο.

Έτοιμοι να ξεκινήσετε; Μια μελέτη που δημοσιεύθηκε στο Journal of Clinical Endocrinology & Metabolism διαπίστωσε ότι τα άτομα που ασκούνταν στις 6 μ.μ. έπαιρναν λιγότερο βάρος

댓글목록

등록된 댓글이 없습니다.

배달 배달 배달